..

53271. Zlaté hodinky ministra vnitra Václava Noska, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-45, čistá hmotnost 6 g

popis: Pozn.: Zlaté hodinky ministra vnitra Václava Noska. Dar k jubileu. Získáno od pravnučky ministra vnitra Václava Noska.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 22 000 Kč