A. Augusta - Osamělá bříza

Olej na kartonu, 27 x 32 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn. karton zvlněný

597. Osamělá bříza
Dražba ukončena:25.09.2013 21:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.09.2013 19:06:14 174