Alexey Terenin - Fantazie

Olej na plátně, 90x69 cm, signováno dole uprostřed A. Terenin, rám.

2584. Fantazie
Dražba ukončena:27.05.2015 22:20:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč