Antonín Málek - Šeříky ve džbánku

Olej na plátně, 50x35 cm, signováno vpravo dole A. Málek, rám.

1915, Seč u Chrudimi
Žák UMPRUM v Praze. Poté studia na speciální škole architektury (prof. Janák, Sokol). Projekty architektonické, restaurování stavitelských památek, zahradní architektury.

4613. Šeříky ve džbánku
Dražba ukončena:25.05.2016 20:45:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč