Vladimír Hroch - Cesta vesnicí

Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vpravo dole V. Hroch, rám.

1907, Praha
Soukromě studoval u Ferdinanda Engelmüllera (1923-1925). Dále studia na AVU (1925-1932; prof. Ot. Nejedlý). Studijně vycestoval do Paříže, na Korsiku, do Mnichova i Berlína. Malíř krajin i květinových zátiší.

4615. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:25.05.2016 20:26:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč