Alois Kalvoda - U statku

Olej na kartonu, 29,5x29,5 cm, signováno vlevo dole Al. Kalvoda, rám.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pravděpodobně dodatečná signatura

4629. U statku
Dražba ukončena:25.05.2016 20:38:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč