Karel Schadt - Zimní potok

Olej na kartonu, 36x32 cm, signováno vlevo dole Schadt, rám.

1888, Příbram - 1955
V letech 1911-1916 žákem Al. Kalvody. Věnoval se zejména krajinomalbě. Během studijních cest se podíval do Jugoslavie, Německa, Paříže i Itálie. Inspirací pro většinu jeho děl byly Tatry, ve kterých rád pobýval a pracoval.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4634. Zimní potok
Dražba ukončena:25.05.2016 20:43:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 000 Kč