Adolf Körber - Kachny na rybníčku

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Ad. Körber, rám, zaskleno.

1887, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4648. Kachny na rybníčku
Dražba ukončena:25.05.2016 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč