A. Augusta

51595. Přírodní scenérie

popis: Olej na kartonu, 25x50 cm. Signováno vpravo dole Augusta. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 1 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 17.10.2020 22:52:53 5029
500 Kč 02.10.2020 17:33:40 1534