A. Augusta - Přírodní scenérie

Olej na kartonu, 25x50 cm. Signováno vpravo dole Augusta. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

51595. Přírodní scenérie
Dražba ukončena:28.10.2020 19:32:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč