Antonín Augusta

306398. Žně v horách

popis: Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole A. Augusta. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1891 - 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

dražba ukončena: 19.10.2020 20:13:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč