Olej na masivním dřevě, 12 x 17 cm, rozměr s rámem 21 x 26 cm, signováno vpravo dole autorsky, rámováno v naprosto unikátním ručně vytvořeném zámeckém vzácném galerijním inkrustovaném rámu za použití vzácné slonoviny, navíc každý vložený kus ještě dekorovaný černým vyškrabováním. Inkrustace – vkládání pásků nebo ornamentů do dřevěné masy, a to s velkou přesností. Obdobné rámy si nechávali zhotovovat pouze drazí malíři, neboť v 19. století tyto práce i suroviny byly drahé a navíc bylo jen omezené množství řemeslníků, kteří tuto techniku zvládali.
Dílo původně pochází ze zámecké sbírky.
V tomto provedení na trhu s uměním naprosto raritní, kdy jen hodnota mimořádného rámu se pohybuje od 250 - 350€.
O autorovi: Boss A. – autora lze dohledat v mezinárodním slovníku umělců THIME-BECKER, díl 3., str.398.