A. Bratt - Kalamář s dvěma volavkami

Bronz, výška 21 cm, délka 39 cm. Značeno A. Bratt.

Pozn.: Mírně poškozeno.

90325. Kalamář s dvěma volavkami
Dražba ukončena:01.03.2023 20:50:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč