A. Moravec, V. Fiala, P. Rousová-Vicenová, J. Bouda, V. Souček - Soubor 5 Pragensií

Různé grafické techniky, od 32x25 do 9x45 cm. Všechny signovány. 3x pasparta, 2x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

A. Moravec, V. Fiala, P. Rousová-Vicenová, J. Bouda, V. Souček
45930. Soubor 5 Pragensií
Dražba ukončena:10.06.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč