A. Nikolov - Skály nad mořem

Olej na kartonu, 45x32 cm, signováno vpravo dole A. Nikolov 1935, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

5395. Skály nad mořem
Dražba ukončena:28.09.2016 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč