A. Nikolov - Hacienda u moře

Olej na překližce, 20x36 cm. Signováno vpravo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

306793. Hacienda u moře
Dražba ukončena:03.12.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč