A. Nikolov

39790. Skaliska v moři

popis: Signováno vpravo dole A. Nikolov 39. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.01.2020 19:49:32

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč