A. Nikolov

39790. Skaliska v moři

popis: Signováno vpravo dole A. Nikolov 39. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:41:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč