A. Peters - Loďka v zátoce

Olej na plátně, 70x106 cm. Signováno vlevo dole A. Peters. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 144 cm

A. Peters
75899. Loďka v zátoce
Dražba ukončena:27.04.2022 23:03:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč