Adam Cirok - Jachta/ Běžec Freda

Nejdelší strana: 80 cm

Signováno na podstavci A. Cirok 2023

o autorovi: Designér, výtvarník, režisér a herec.

Primárně se věnuje úpravám objektů denní potřeby, kterým vrací vtipnou formou nový život a mnohdy i funkci, restaurovaní starého nábytku, ale také vlastní tvorbě, návrhu, zařizování interierů a výrobě na zakázku dle specifika klienta jakou třeba radio knihovna pro Český rozhlas Vltava a podobně.

111652. Jachta/ Běžec Freda
Dražba ukončena:29.02.2024 22:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 03.02.2024 13:41:11 6281