Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Adam 07. Rám.
Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1980. Vystudoval Uměleckou průmyslovou školu scénografickou. Pracuje jako scénograf, ale věnuje se i volné tvorbě, kdy maluje, vytváří sochy a navrhuje dekorace. Věnuje se také herectví. V dětství se proslavil rolí Petra Bajzy v seriálu Bylo nás pět.