Adolf Wiesner - Matka s dítětem

Kresba, 45x35 cm, signováno vpravo dole Ad. Wiesner 1920, rám, zaskleno.

1871, Praha - 1942, Terezín
Žák pražské akademie (prof. Pirner). Poté studia na akademii v Drážďanech prof. Pohle a v Mnichově prof. Seitz. Po návratu do Prahy se učil u prof. Hynaise. V roce 1899 vycestoval do Francie, kde pobýval až do roku 1910. Vystavuje u nás ale i v zahraničí (Vídeň, Petrhohrad, Moskva, Francie, Londýn).

Pozn.: Rám poškozen.

3421. Matka s dítětem
Dražba ukončena:26.11.2015 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč