Olej na kartonu, 45x70 cm, signováno vpravo dole Adolf Kohn, rám. 1868 Pocházel z vážené pražské rodiny. Maloval uličky a zákoutí pražského Židovského města. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.