Adolf Kohn - Pražský hrad s Karlovým mostem

Olej na kartonu, 45x70 cm, signováno vpravo dole Adolf Kohn, rám.

1868
Pocházel z vážené pražské rodiny. Maloval uličky a zákoutí pražského Židovského města.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4429. Pražský hrad s Karlovým mostem
Dražba ukončena:30.03.2016 18:40:43
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 700 Kč