Olej na plátně, 74x96 cm, signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1925, rám.
1888, Praha
Žák UMPRUM v Praze (1907-1910) Poté se vzdělával na AVU (1910-1913; prof. R. Ottenfeld a 1917-1918; prof. M. Švabinský). Studijně vycestoval do Německa, Holandska, Belgie a Ruska). Jako vojín prošel Haličí a Rumunském. Často tvořil v jižních Čechách a také v okolí Prahy. Hojně vystavoval u nás i v zahraničí (Bern, Gent, Benátky, ...).
Pozn.: Rám i malba poškozeny.