Kolorovaná perokresba, 17x22 cm. Signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1921. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1888-1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.