Adolf Alex Zahel - Motiv z Českomoravské Vysočiny

Nejdelší strana: 124 cm

Olej na plátně, 7čx96 cm. Signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1923. Rámováno.

Pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba 2018, Nový Bydžov - Metličany.

o autorovi: 1888-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

154476. Motiv z Českomoravské Vysočiny
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč