Adolf Alex Zahel - Řeka za městem

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Ad. A. Zahel 1926. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888-1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

58737. Řeka za městem
Dražba ukončena:29.04.2021 21:14:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč