Adolf Born - Malíř

Litografie, 38x28 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. Born. Paspartováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

152691. Malíř
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:50:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:16 000 Kč