Adolf Born

41612. Mořské panny

popis: Litografie, 23/35, 24x32 cm. Signováno vpravo dole A.Born. Pasparta,sklo.

o autorovi: 1930, České Velenice - 2016 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550.000 Kč.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:43:45

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč