Adolf Born - Ver Aestas

Litografie 20/78, 46x35 cm. Signováno tužkou vpravo dole A. Born. Volný list.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1930 - 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 550 000 Kč.

doporučujeme
152707. Ver Aestas
Zbývá:0 dnů, 17 hodin
Konec dražby:29.01.2026 23:06:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:16 000 Kč