Adolf Doležal - Kosatce

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 70x50 cm. Nesignováno (Adolf Doležal). Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1898-1978
Studoval AVU v Praze u profesorů Loukoty a Bukovace, poté navštěvoval Pirnerovu speciálku a studia ukončil u prof. Kuttnera. Studijní cestu podnikl do Francie. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a náměty čerpal hlavně ve svém rodném hradeckém kraji, ale i jinde v Čechách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

33787. Kosatce
Dražba ukončena:26.06.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 26.06.2019 18:46:22 3502