Adolf Doležal - Podzim

Olej na kartonu, 45x55 cm, signováno vpravo dole Ad. Doležal 1938, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1978
Studoval AVU v Praze u profesorů Loukoty a Bukovace, poté navštěvoval Pirnerovu speciálku a studia ukončil u prof. Kuttnera. Studijní cestu podnikl do Francie. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a náměty čerpal hlavně ve svém rodném hradeckém kraji, ale i jinde v Čechách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

13493. Podzim
Dražba ukončena:25.10.2017 19:48:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč