Adolf Doležal - Silnice s břízami

Olej na sololitu. 32x50 cm. Signováno vlevo dole Ad. Doležal 1932. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1978
Studoval AVU v Praze u profesorů Loukoty a Bukovace, poté navštěvoval Pirnerovu speciálku a studia ukončil u prof. Kuttnera. Studijní cestu podnikl do Francie. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a náměty čerpal hlavně ve svém rodném hradeckém kraji, ale i jinde v Čechách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

302342. Silnice s břízami
Dražba ukončena:25.11.2019 20:14:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč