Adolf Doležal

47237. Tání

popis: Olej na sololitu, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Ad. Doležal 43. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1978
Narodil se v hradci Králové. Studoval AVU v praze v Praze u prof. Loukoty a Bukovace, poté navštěvoval Pirnerovu speciálku a studia ukončil u prof. Kuttnera. Studijní cestu podnikl do Francie. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě. Náměty čerpal hlavně ve svém rodném kraji, ale i jinde v Čechách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

zbývá: 25 dnů, 7 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 28.06.2020 13:42:12 3291