Adolf Doležal - Tání

Olej na sololitu, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Ad. Doležal 43. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1978
Studoval AVU v Praze u profesorů Loukoty a Bukovace, poté navštěvoval Pirnerovu speciálku a studia ukončil u prof. Kuttnera. Studijní cestu podnikl do Francie. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě a náměty čerpal hlavně ve svém rodném hradeckém kraji, ale i jinde v Čechách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

47237. Tání
Dražba ukončena:29.07.2020 20:29:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč