Adolf Hajduček - Beskydy I - II

Oleje na kartonu, 21x16 cm a 19x28 cm. Signováný vlevo dole A. Hajduček. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

34211. Beskydy I - II
Dražba ukončena:27.06.2019 23:03:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč