Adolf Hajduček

38556. Chalupa u lesa

popis: Olej na kartonu. 20x26 cm. Signováno vpravo dole A.Hajduček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971
Narodil se v Ostravě. Zpočátku své tvroby se zabýval prostředím ostravských hornických kolonií a průmyslových oblastí, poté krajinomalbou převážně z oblasti Beskyd.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7.000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 4 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:09:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen