Adolf Hajduček - Chalupa u lesa

Olej na kartonu. 20x26 cm. Signováno vpravo dole A.Hajduček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

38556. Chalupa u lesa
Dražba ukončena:11.12.2019 19:23:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč