Adolf Hajduček - Z Beskyd

Olej na kartonu, 28x70 cm. Signováno vlevo dole A. Hajduček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

305899. Z Beskyd
Dražba ukončena:20.08.2020 20:18:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč