Adolf Hajduček

305899. Z Beskyd

popis: Olej na kartonu, 28x70 cm. Signováno vlevo dole A. Hajduček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1971
Narodil se v Ostravě. Zpočátku své tvroby se zabýval prostředím ostravských hornických kolonií a průmyslových oblastí, poté krajinomalbou převážně z oblasti Beskyd.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7.000 Kč.

dražba ukončena: 20.08.2020 20:18:23

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč