Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vpravo dole A. Kaufman. Nerámováno. Pozn.: Malba poškozena.
o autorovi: 1848 – 1916 Rakouský malíř krajin a mořských scenérií. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč.