Adolf Kaufmann - Alpské jezero

Olej na plátně, 65x90 cm. Signováno vpravo dole A. Kaufman. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1848 – 1916
Rakouský malíř krajin a mořských scenérií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč.

301097. Alpské jezero
Dražba ukončena:29.09.2019 20:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč