Olej na plátně, 55x68 cm, signováno vpravo dole A. Kaufmann, rám.
Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Signatura částečně skryta pod rámem. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.
o autorovi: 1848 – 1916
Rakouský malíř krajin a mořských scenérií.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč.