Adolf Kaufmann - Větrný mlýn

Olej na plátně, 55x68 cm, signováno vpravo dole A. Kaufmann, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Signatura částečně skryta pod rámem. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1848 – 1916
Rakouský malíř krajin a mořských scenérií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč.

10504. Větrný mlýn
Dražba ukončena:31.05.2017 19:46:10
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč