Adolf Kaufmann - Zátiší s humrem

Olej na plátně, 87x108 cm. Signováno a datováno vlevo dole A. Kaufmann 1897. Rám.

o autorovi: 1848 – 1916
Rakouský malíř krajin a mořských scenérií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 48 000 Kč.

24998. Zátiší s humrem
Dražba ukončena:28.11.2018 20:01:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč