Adolf Kohn - Stará Praha

Olej na kartonu, 46x38,5 cm. Signováno vpravo dole Kohn. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1868 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

34044. Stará Praha
Dražba ukončena:27.06.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč