Adolf Kohn - Staronová synagoga v Praze

Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vpravo dole Kohn. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1868 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

24988. Staronová synagoga v Praze
Dražba ukončena:28.11.2018 20:07:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč