Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vpravo dole Kohn. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1868 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.