Adolf Kohn - Synagoga a radnice v Praze

Olej na kartonu, 31x21 cm. Signováno vpravo dole pod rámem Kohn. Rámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1868 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

doporučujeme
153873. Synagoga a radnice v Praze
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 22.01.2026 23:13:54 15031
1 000 Kč 22.01.2026 19:40:29 15118