Olej na kartonu, 14x20 cm. Signováno vpravo dole Kohn. Nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1868 - 1953
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.