Adolf Kohn

54636. Židovská synagoga

popis: Olej na kartonu, 33x24 cm. Signováno vpravo dole Kohn. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1868 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 900 Kč