Adolf Körber - Kaplička z Čeřenic na Sázavě

Olej na kartonu, 47x57 cm Signováno vpravo dole Adolf Körber. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1887, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

82372. Kaplička z Čeřenic na Sázavě
Dražba ukončena:31.08.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč