Olej na kartonu, 30x45 cm. Signováno vpravo dole A. Körber. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1887, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.