Adolf Körber - Pohled na Bezděz

Olej na plátně, 51x61 cm. Signováno vpravo dole Ad. Körber. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1887, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

47410. Pohled na Bezděz
Dražba ukončena:30.07.2020 19:32:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč