Adolf Lange - Cesta u domů

Olej na plátně, 75x85 cm. Signováno vpravo dole A. Lange. Nerámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1950.
Studoval pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje figurální malbě a krajinářství. Inspiraci čerpá ve středočeském a jihočeském kraji. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírce NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

106051. Cesta u domů
Dražba ukončena:26.11.2023 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč