Olej na plátně, 75x85 cm. Signováno vpravo dole A. Lange. Nerámováno.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1950.
Studoval pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje figurální malbě a krajinářství. Inspiraci čerpá ve středočeském a jihočeském kraji. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírce NG.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč