Olej na plátně, 65 x 75 cm. Signováno vlevo dole A. Lange 89. Rámováno.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1950.
Studoval pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje figurální malbě a krajinářství. Inspiraci čerpá ve středočeském a jihočeském kraji. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírce NG.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč