Adolf Lange - Sedící dívčí akt

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno dole uprostřed A. Lange. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1950.
Studoval pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje figurální malbě a krajinářství. Inspiraci čerpá ve středočeském a jihočeském kraji. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírce NG.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

300234. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:24.08.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč