Adolf Liebscher - Pradleny

Olej na plátně, 27x47 cm. Signováno vlevo dole A. Liebscher. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1857, Praha - 1919, Potštejn

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

60127. Pradleny
Dražba ukončena:27.05.2021 22:06:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč